Wyprawy Rowerowe - Bikefamilly - Sakwiarstwo, Wyprawy Rowerowe, Wycieczki na rowerze, Zwiedzanie, Wyprawy Rowerowe

WYPRAWY ROWEROWE


WYPRAWY


O WYPRAWACH

WYPRAWY 2005 - 2006

WYPRAWY 2007

WYPRAWY 2008

WYPRAWY 2009

WYPRAWY 2010

WYPRAWY 2011

WYPRAWY 2012

WYPRAWY 2013


FOTOGRAFIA MOJA PASJA

KRAJOBRAZY

PANORAMY

PRZYRODA

ZABYTKI

CIEKAWOSTKIRÓŻNOŚCI

TopLista - Wyprawy Rowerowe
Janusz
Więcej...

Krystyna
Więcej...

Justyna
Więcej...


Kamila
Więcej...

Paulina
Więcej...

Aleksandra
Więcej...

Alicja
Więcej...

Troszkę o nas.
Jesteśmy 7 osobową rodziną, która mieszka w Łodzi. Nasze życie podporządkowane jest potrzebom dzieci, Justyny lat 25,  Kamili 22,  Pauliny 20, oraz  Alicji i  Aleksandry lat 18. Od najmłodszych lat.,  córki zachęcane były do aktywności fizycznej. Justyna  pływała, jeździła rowerem na wyścigach, grała w koszykówkę, dając własnymi sukcesami przykład młodszemu rodzeństwu.
Na wycieczkach rowerowych po Łodzi, i jej okolicach, dziewczynki uczyły się zachowania rowerzysty na drogach a następnie poznawały smak wspólnego aktywnego wypoczynku podczas wakacji.

Od 2005 r . dzięki życzliwości wielu osób i firm, wyjeźdźamy na wakacyjne wyprawy po kraju.  Pozyskaliśmy sprzęt do rowerowej turystyki. Podczas wyprawy do Szwecji w 2007 r. dziewczynki poznały smak biwakowania z namiotami, wykazały wielki charakter jeźdźąc na obciążonych sakwami rowerach.  Przejechały ze mną i zoną Szlak latarni morskich od Świnoujścia do Gdańska i Krynicy Morskiej, zwiedziliśmy najciekawsze miejsca na duńskiej wyspie Bornholm. Każdy wyjazd to zestaw  atrakcji i wartości wychowawczo - edukacyjnych. Dzieci zainteresowały się podczas wypraw fotografowaniem zabytków i przyrody. Zdjęcia z wyjazdów prezentujemy w internecie i zgłaszamy do konkursów .   http://www.lodzkie.pl/lodzkie/konkurs_fotograficzny_2009/index.html  Fotografujemy wspólnie nasze miasto Łódź.  Zostaliśmy wyróźnieni w kolejnym konkursie        http://www.obliczalodzi.pl/Wyniki.aspx

Możliwości naszej rodziny, nie pozwalają samodzielnie sfinansować wypraw z własnego budźetu. Kolejne rowerowe wyjazdy, uzależnione są od wsparcia sponsorów i organizacji które chciałyby nam pomóc w pozyskiwaniu środków, wspierając również swoim patronatem.

Wszystkim osobom, firmom i organizacjom  które wspomogą nasze wyprawy, gotowi jesteśmy zaproponować różną formę  współpracy. Możliwa jest ekspozycja loga na naszej stronie, na odzieży i sakwach podczas wypraw, oraz w mediach, które będą prezentować opisy i zdjęcia z naszych wyjazdów..
   

Wyprawy, wycieczki, turystyka rowerowa, sakwiarstwo, Rower, Podróże, na rowerze, jazda rowerem, reportaże


Sylwester Sylwester w górach Katalog stron                Polityka prywatności